מלם-תים
ידיעות
המשרד לשירותי דת בחר באמצעות הליך מכרזי במלם מערכות לפיתוח תשתית ניהול אחידה לשירותי הדת, היקף הפרויקט עשרות מיליוני שקלים
13/08/2014
המערכת תשמש אלפי עובדים ב-132 מועצות דתיות ברחבי הארץ ובמשרד לשירותי דת

המשרד לשירותי דת והחברות מלם מערכות , בינת מערכות תוכנה ופרודוור חתמו בשבוע שעבר על הסכם לפיתוח תוכנה ייעודית למועצות הדתיות, הכוללת, לראשונה, "איגום" של כל שירותי הדת, בהם: רישום נישואין, מקוואות, עירוב וקבורה לצד ניהול כ"א, לוגיסטיקה ותקציב המועצה הדתית. המיזם יכלול את כל 132 המועצות הדתיות בפרויקט, שהיקפו מוערך בעשרות מיליוני שקלים.

חטיבת הפרויקטים במלם תים, בניהולו של עופר בן דוד, תשמש כקבלן הראשי של הפרויקט. חטיבת הפרויקטים מתמחה בפתרונות  פיתוח ואינטגרציה רחבי היקף ובפרויקטים גדולים במגזר הציבורי והפרטי, ומשתייכת לאגף מערכות במלם תים, בניהולו של דורון גיגי. היקף הפרויקט שתבצע מלם תים עבור המשרד לשירותי דת מסתכם בעשרות מיליוני שקלים.

 

המערכת מיועדת ליצור תשתית ניהול אחידה לשירותי הדת ויכולת לספק את השירות לאזרח בסטנדרט זהה בכל סניפי המועצות הדתיות ברחבי הארץ. היא תשמש מאות עובדים המועסקים ב-132 מועצות דתיות ברחבי הארץ, וכן עשרות משתמשים במשרד לשירותי דת. הפרויקט ייושם בטכנולוגיית Microsoft Dynamics 2013, כאשר הטכנולוגיות העיקריות שבהן משתמשות המועצות הדתיות כיום הן כלי MICROSOFT ,SQL ו- OFFICE. הפרויקט צפוי להימשך מספר חודשים.

 

סגן השר לשירותי דת, ח"כ הרב אלי בן דהן, אמר: " לאחר שנים רבות, לראשונה ימוחשבו המועצות הדתיות באופן שייתן להן אפשרות להעניק שירות מאיר פנים לציבור. זוהי מהפכה של ממש. הציבור ייהנה עם סיום הפרויקט משירות משופר, זמין, מהיר וידידותי.

אלחנן גלט, מנכ"ל המשרד לשירותי דת, הוסיף: "עד היום, לרוב המועצות הדתיות ישנן תוכנות שונות לניהול, אך למשרד היה חשוב לאחד את כל שירותי הדת וההיבטים התפעוליים תחת קורת גג אחת, ובכך נוכל לשפר עוד את שירותי הדת בישראל ולהתאימם לתקופה. חשוב לנו ששירותי הדת יהיו ידידותיים ומאירי פנים והחלק הטכנולוגי הוא חלק בלתי נפרד ממטרה זו".

 

דורון גיגי, מנהל אגף מערכות במלם, אמר: "המערכת תאפשר לשירותי הדת לפעול בסביבה טכנולוגית מתקדמת, תייעל את ממשקי העבודה בין המשרד לשירותי דת לבין המועצות הדתיות ותשפר את אבטחת המידע".

צור קשר  |  מפת אתר  |  English Malam-Team   All rights reserved