מלם-תים
מיקור חוץ

הצלחתם של ארגונים כיום תלויה רבות בניהול חכם ונכון של מערכות המיחשוב. ניהול מתקדם זה הינו תשתית חיונית לקיומו של כל ארגון וארגון והבחירה בספק השירות הינה מכרעת בהתנהלותם ובהישגיהם.

מזה שנים מובילה מלםתים במומחיות ובמקצועיות את תחום פתרונות מיקור החוץ, מתוך היכרות עמוקה עם השוק הישראלי. לקבוצה חזית ידע עולמית רחבה בתחום ומומחי מיקור החוץ שלה מעניקים ללקוחותיה את האפשרות ליהנות מפתרונות המיחשוב והניהול המתקדמים ביותר. לפתרונות מיקור החוץ של מלםתים תועלות רבות, בהן: מענה איכותי ומקצועי לכל צורכי המחשוב הארגוניים, חיסכון ניכר במשאבים ובזמן ניהול וזאת תוך שמירה על רמת שירות גבוהה  ויכולת להתמקד בעסקי הליבה, ללא דאגה לתחום המיחשוב.

מיקור חוץ - יתרונות

למלםתים ניסיון רב שנים בתחום מיקור חוץ ועשרות מומחים בעלי ידע מקיף, המאפשר לכל ארגון ליהנות מהנוחות ומהגמישות המאפיינות את העבודה במודל זה. הקבוצה מציעה מגוון מסלולים גמיש לעבודה משותפת, המאפשר להתאים פתרון ייחודי העונה על דרישותיו וצורכיו הייחודיים של כל לקוח ולקוח.

באמצעות שימוש במתודולוגיה בינלאומית שהותאמה לצורכי השוק הישראלי, מבטיחה מלםתים את הצלחת הפרויקט ועמידה מלאה באמנת השירות הנדרשת על ידי הלקוח.  

תחומי פעילות
  • ניהול, תפעול ותחזוקה שוטפים של תמיכת משתמשי מידע, תשתיות IT ויישומים עסקיים
  • ניהול מלא של מערכות המידע ומערך המחשוב פתרונות והמשכיות עסקית (Business continuity)
  • יועצים בתחומי התשתיות
  • מטרופולינט – פתרונות מיחשוב מלאים לתחום המוניציפלי
שירותים ופתרונות

מתוך הבנת צורכי הלקוח מציעה מלםתים ארבעה מסלולים עיקריים: מקיף, שירותי, אישי וייעוצי - לעבודה משותפת עם לקוחותיה. אלה מאפשרים מתן מענה מיטבי, גמיש ונוח לדרישותיו הייחודיות של כל לקוח.

 

מסלול שירותי : מרכז תמיכה
ליצירת קשר

מסלול זה מקנה תמיכה ייעודית המבוססת על ( Enterprise Help Desk (EHD- מרכז התמיכה הגלובלי של מלםתים. המסלול מאפשר תמיכה במשתמשי קצה ובנותני שירות, הן לתחום המחשוב השולחני

 (MS Officeוהן ליישומים אחרים, תוך שימוש בכלים מתקדמים ובמתודולוגיה בדוקה ויעילה. מרכז ה-EHD ערוך לספק הסכמי SLA מכוח הסוגים וזאת בהתאם לרמת החשיבות של מערכות המחשוב בארגון.

 

מסלול אישי: התאמה לצורכי הארגון
ליצירת קשר

מסלול מיקור-החוץ הנקודתי (Out Task ), של מלםתים הוא מסלול מותאם אישית, הנבנה במיוחד עבור הארגון ובדרך כלל מתמקד בתהליך מסוים. במסלול זה נושאים מומחי מלםתים באחריות כוללת, ניהולית וביצועית, על תחום או פרויקט מוגדר בתחום מערכות המידע.
המסלול כולל את הרכיבים הרלוונטיים מתוך מגוון היכולות והשירותים של מלם
תים ומאפשר למקסם את ביצועי הארגון הטכנולוגיים והניהוליים, בסינרגיה מלאה עם היכולות המקצועיות של יחידת מיקור החוץ. שותפות זו מאפשרת לכל אחד מהצדדים להביא לידי ביטוי יכולות בהן יש לו יתרון יחסי.

מסלול יעוצי : התאמת שירותי מומחה On-Site
ליצירת קשר

המסלול הייעוצי של מלםתים מאפשר התאמת שירותי מומחה לצורכי הארגון ולדרישותיו, על ידי מתן שירותי ייעוץ בבית הלקוח, תוך גיבוי הצוות הקיים ותמיכה בו.
התמחותה של מלםתים היא בהתאמת היועץ הנכון לתפקיד הדרוש, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית, ובמתן בסיס ידע מקצועי עמוק ליועציה, המאפשר תמיכה מיטבית בלקוח בעת הצורך.

התמחויות טכנולוגיות ופתרונות נוספים
ליצירת קשר
  • החברה מציעה תוכנה ייעודית המאפשרת פתרון כולל ואינטגרטיבי להקמה ותפעול מערכי התוכנה והחומרה בחברה

  • מתן פתרונות כוללים בתחום שליטה ובקרה, לרבות ניהול והפעלה מרחוק של מערכות שו"ב המותקנות על תשתיות הלקוחות

  • מתן פתרונות מיקור חוץ לשירותי מומחה, תפעול ו/או אירוח מחשבי Main Frame.

  • הקמה, תפעול ופיתוח חוות שרתים ואתרי DRP

חוזה שירות לתשתיות חומרה
ליצירת קשר

מתן אחריות מלאה לכל מרכיבי חוות השרתים של הארגון.
למלםתים יכולת לספק שירות לכל סוגי החומרה. כמו כן,  מתמחה מלםתים ביישום ותמיכה של פתרונות, מיקסום תשתיות הארגון כגון : וירטואליזציה ומיחשוב "ירוק".
מלםתים ערוכה לספק שירות מרמת טיפול בשבר פשוט (B&F) ועד לקיחת אחריות מלאה לרמת זמינות של אתר (SLA מלא).

 

צור קשר  |  מפת אתר  |  English Malam-Team   All rights reserved