מלם-תים
מערכות שכר ומשאבי אנוש

אתגר הניהול של משאבי האנוש מצריך כיום יכולות שונות לאורך חיי העובד בארגון ודורש התאמה למגוון מצבים ביניהם לגודלו של הארגון.
ניהולו של תיק העובד מתחיל טרם קבלתו לעבודה, מלווה את העובד עם כניסתו לארגון, ממשיך בתהליכי הניהול השונים: שכר, תיק
עובד, נוכחות, כישורים, הדרכות, הערכת עובד, מבנה ארגוני, שיבוץ, תקן ומצבה, רווחה, מסמכים וסריקתם, ומסתיים עם פרישתו של העובד.

פתרונות מערכות שכר ומשאבי אנוש של מלםתים מציעים שותפות מלאה בתהליך מורכב וממושך זה באמצעות מתן מענה כולל לניהול המשאב הארגוני.זאת בעזרת מערכות יחודיות מתקדמות ומוכחות המותאמות לשינויים התכופים, למורכבות הפעילות ולצורך בבקרה ובזמינות מידע, המאפיינים את תחומי מערכות השכר ומשאבי האנוש.

היתרונות

מלםתים מהווה בית תוכנה ופתרונות לניהול המשאב האנושי בעל ותק של מעל 50 שנות ניסיון וניהול של מעל 720 אלף תיקי שכר. לקבוצה הון אנושי של מעל 190 עובדים מקצועיים, בהם חשבי שכר, רואי חשבון, אנשי הדרכה והטמעה. הקבוצה משמשת כ-One Stop Shop לניהול מכלול ההון האנושי ומחזור החיים בארגון, מגיוס ועד פרישה, כולל תמיכה מקיפה בלקוח במרכז שירות ארצי מתקדם.

מלםתים מציעה ללקוחותיה פתרון ייחודי הבנוי ממערכת אחת ומבסיס נתונים אחד (ORACLE) . מערכת מתקדמת זו מאפשרת התאמה מרבית ללקוח בסביבה טכנולוגית חדשנית  ובה פתרונות מתקדמים למנהלים, למשתמשים ולעובדים.

תחומי פעילות
  • יישום מודול השכר  Malam Pay & Roll המורכב מכלים המאפשרים ניהול מקיף של מערך השכר ומשאבי האנוש בארגון
  • יישום מודול משאבי אנוש לטיפול במעגל חיי העובד בארגון, מגיוס ועד לפרישה
  • יישום מודול נוכחות לאיסוף וניתוח שעות עבודה, סידור עבודה ודיווח נוכחות דרך ה WEB
  • יישום מודול פרישה לטיפול בתהליכי פרישה מעבודה של עובדים
שירותים ופתרונות
ליצירת קשר

Malam Pay & Roll

מערכת השכר של מלםתים, המובילה והמתקדמת בישראל, מורכבת מכלים המאפשרים ניהול מקיף של מערך השכר ומשאבי האנוש והיא בעלת ערך מוסף עצום לארגונים.

המערכת ממחשבת את כל תהליכי השכר ומרכיביו, החל משלב גיוס המועמדים, דרך ניהול תיק עובד, איסוף וניתוח נתוני הנוכחות, עיבוד שכר, ביצוע סימולציות, חילול דו"חות, מערכת פרישה ועד מתן שירותי WEB לעובד, דוגמת תלוש חכם.

כמו כן, מאפשרת המערכת בכל שלב ביצוע פעולות שונות כגון: עיבוד, בקרה, ניתוח ותחקור, וכן ביצוע חישובים רטרואקטיביים על כל נתון במערכת ללא הגבלה, באמצעות תיעודם האוטומטי של כל פריטי המערכת בעברית ומתן אפשרות לאחזור בכל רגע.

Malam HR

מערכת Malam HR הינה מערכת WEB בסביבה פתוחה, מבוססת-אובייקטים, המנוהלת בבסיס נתונים אחד לכל המודולים ומאפשרת: ניהול מקיף של מערך השכר ומשאבי האנוש בארגון, מגיוס העובד ועד לפרישתו, תוך התאמה מלאה לצורכי הלקוחות ושימוש במנגנון מידור הרשאות ייחודי מסוגו.

המערכת מספקת מידע עדכני, בזמן אמת, המאפשר מתן פתרון מהיר לבעיות מורכבות, ולה יכולת חיזוי זמינה, בקרה תקציבית ותפעול ידידותי וחסכוני. כל זאת בליווי תמיכה מקצועית מצד אנשי המקצוע המובילים בתחומם של מלםתים.

Malam on Time

מערכת הנוכחות Malam on Time אוספת ומנתחת את נתוני הנוכחות וההיעדרות של העובדים בכל הארגון, בין שהעובדים מרוכזים במקום אחד פיזי ובין שהם פרוסים באתרים שונים. מודול סידור העבודה במערכת מעניק מענה ממוחשב לשיבוץ העובדים, ומאפשר בקרה בזמן אמת על שעות העבודה המתוכננות למול שעות העבודה המבוצעות בפועל. למערכת חלון דיווח אינטרנטי יעיל ונוח, המשמש לדיווחי נוכחות של העובדים מכל מקום ובכל זמן.
כמו כן, מאפשרת המערכת הגדרה חכמה של הסכמי עבודה ונוכחות והפקת דו"חות מפורטים בהתאם לרמת ההרשאות במערכת.

Malam View
סימולטור השכר של מלםתים מקנה אפשרות לבצע תהליכי סימולציה  (What-if) מדויקים, קיבוציים ופרטניים, ולתכנן אסטרטגיה עתידית, באמצעות קבלת מידע איכותי וזמין. זאת על ידי חיזוי השפעתם של גורמים שונים על תקציב עלויות השכר בארגון ועל תוצאותיו העסקיות באופן מדויק בכל שלב.

Malam Info+
מחולל הדו"חות של מלםתים מאפשר ניתוחים מקצועיים והפקת מידע משותף מכל המודולים במערכת, ללא הכנה מוקדמת וללא סיוע מומחים. בעזרת המחולל ניתן לנתח דו"חות שוטפים ונתונים היסטוריים, ליצור דו"חות מורכבים חדשים, להפיק תרשימים ולתחקר נתונים ברמות פירוט משתנות באמצעות ממשק פשוט וידידותי.

תלוש חכם
התלוש החכם של מלםתים הינו מוצר ייחודי בתחום ניהול משאבי האנוש, המאפשר לשמר את הידע הרב הנאגר בארגון בהיבטי חוקת הארגון, הסכמים קיבוציים, תקנות מיסוי וביטוח לאומי. תלוש השכר משמש אמצעי להעברת מידע על תשלומי העובד ועל הניכויים שנוכו ממשכורתו. מערכת התלוש החכם מאפשרת לעובד לאחזר באופן עצמאי את כל תלושי השכר בהתפלגות חודשית ולפי שנת תקציב, ומקנה לו את היכולת להשוות רכיבים בתלוש בין חודשי תשלום שונים. למערכת יכולות תחקור מתקדמות המאפשרות גישה למסמכים מקוריים ומספקות הסבר ממצה לגבי כל רכיב בשכר.

מערכת הסליקה

מערכת הסליקה של מלםתים כוללת את מכלול הפעולות הקשורות בטיפול בהעברת הכספים אשר נוכו מתלוש השכר של העובדים, שאינם ניכויי חובה, אל המוטבים השונים בהיקף הנכון ובזמן הראוי, העברת מערכת הדוחות והקבצים הנלווים להעברת הכסף המועברת דרך מס"ב והפעלה מבצעית של מוקד התמיכה והשירות.

 

פתרונות SAP

באמצעות החברה הבת ספיר-טק, מפתחת הגירסה הישראלית של מערכת השכר של SAP, מציעה מלםתים פתרון שכר ישראלי למערכת השכר של SAP, המאפשר להשלים את תפישת ה-ERP ולעבוד באינטגרציה מלאה עם כלל המודולים ב-SAP.

לספיר טק ידע ייחודי בעולם ה-HR, המאפשר ללקוחות SAP ליהנות מפתרוןHR  מלא, קרי ניהול כולל של העובד, החל מנתוני העובד, כישוריו, נתוני המשרה ושילובו במבנה הארגוני, דרך ניהול הנוכחות במודול TIME Management וכלה בניהול ותשלום שכרו במודול ה-PAYROLL בצורה המלאה, השלמה והמתאימה ביותר לארגונם.

השילוב בין ספיר טק לבין מלםתים מאפשר ללקוחות  SAP ליהנות מהפתרון המתקדם ביותר לצד ניסיון רב בעולם התוכן של ניהול משאבי אנוש, נוכחות ושכר של לשכת שירות השכר הגדולה והמובילה בישראל.

 

צור קשר  |  מפת אתר  |  English Malam-Team   All rights reserved