מלם-תים
פיתוח תוכנה וישומים

 

מערכות המידע הארגוניות הן מהחוליות המשמעותיות ביותר עבור תפקודו השוטף של הארגון המודרני. ניהול נכון של מערכות אלו הינו תנאי הכרחי לצמיחת הארגון ולהצלחתו.

פתרונות תוכנה והיישומים של מלםתים מתבססים על לימוד הארגון, אפיון  צרכיו ובניית ארכיטקטורת הפתרון האופטימלית עבורו, משלב האפיון והתכנון, דרך היישום ועד להטמעה הסופית, כולל תמיכה במערכות קיימות.

 

יתרונות

למלםתים ניסיון רב בעיצוב והטמעת פתרונות תוכנה ויישומים בפלטפורמות השונות והתאמתם לצרכיו של כל ארגון, תוך ראייה מערכתית. לקבוצה מתודולוגיה מוכחת בתכנון פרויקטים ובהטמעתם בארגון.

מלםתים מציעה פתרונות פיתוח תוכנה מקיפים וכוללים, החל משלבי הייעוץ והאפיון המדויק של הצרכים ועד ליישום הפתרון, המבוסס על בניית ארכיטקטורה מותאמת ובחירת תשתית טכנולוגית נכונה. זאת בליווי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים המלווים את הפרויקט בכל שלביו, תוך מתן אחריות כוללת לאורך כל מחזור החיים של הפרויקט והפתרון המיושם.

 

 

 

·         One Stop Shop אמיתי ליישום כולל ואינטגרטיבי של פרויקטים

·         פרויקטי אינטגרציה ופיתוח תוך התמחות במגוון סביבות טכנולוגיות NET, JAVA, MF, COBOL))

·         פיתרונות אינטגרטיביים מתמחים למגוון המגזרים העסקיים (פיננסי, בטחון, תעשיה, ציבורי ועוד)

·         יישום פרויקטים מבוססי מוצרי מדף : CRM, Call Center, KM, LMS BPM, EAI ועוד

·         פרויקטי פיתוח ותשתית אפליקטיבית מתמחים

·         פתרונות ייעודיים לתחום התחבורה; כרטוס חכם ועוד

·         התמחות ביישומי ה-ERP המובילים במשק: SAP , Microsoft

 

 

 

 

תחומי פעילות

פתרונות מבוססי טכנולוגיית Microsoft
ליצירת קשר

מלםתים הינה ספקית מובילה של פתרונות מבוססי טכנולוגיית Microsoft שונים ובראשם Dynamics CRM SharePoint, .NET, EPM מלםתים מציעה שירותים ופתרונות בתחומי ה-CRM, ה-MOSS (SharePoint), הDBA-, ה-EPM וכן  תשתיות ESB בארגונים ממשלתיים ופיננסיים. בתחום התשתיות מציעה החברה הקמה של שרתים ורשתות מבוססי Microsoft Windows Server 2008 ו-SBS2008, וכן בתחום BI מציעה החברה פתרונות תובנה עסקית מבוססי טכנולוגיית Microsoft.

מערכות ERP מבית SAP
ליצירת קשר

למלםתים ניסיון עשיר ביישומן המלא של מערכות SAP, באמצעות צוות מיומן, התבססות על יישומים מתקדמים  וחדשניים מבית SAP ומערכת הניתנת להתאמה במהירות ובפשטות לגודלם המשתנה של עסקים. 

המערכות מציעות מודולים משולבים שונים, כגון: כספים, מכירות, רכש, יבוא, מלאי, ייצור, תקציב ו-CRM

מלםתים בעלת יכולות ייחודיות ביישום פרוייקטי SAP בתהליכים גמישים המתאימים גם לצרכי לקוחות בגודל בינוני ותוך התמקדות בפתרונות מתקדמים בעולם ה-SAP וביניהם – ניהול משאבי אנוש, גזברות, איחוד דו"חות ועוד

 

 

מערכות ERP מבית Microsoft
ליצירת קשר

מלםתים מציעה יישום פרויקטי ERP מבוססי Microsoft Dynamics - פתרון ERP מתקדם המותאם לצרכים הייחודיים של הלקוח.
הפתרון כולל פונקציונליות עשירה ועמוקה הכוללת מודולים פיננסי, לוגיסטי, רכש, ייצור, ועוד. וכן ורטיקלים שונים כגון ניהול נכסים מניבים,
retail, ניהול פרויקטים, הפצה ועוד.

הפתרון מבוסס על תשתית טכנולוגית עם אינטגרציה חזקה למערכות ארגוניות  שונות כגון CRM, BI ניהול מסמכים ותוכן ועוד

הארכיטקטורה הגמישה של המוצר בשילוב עם צוות יישום מקצועי המבין את התהליכים העסקיים בארגון, מאפשר למלםתים  להציע את פתרון אופטימלי והוליסטי ללקוחותינו.

 

 

שירותי פיתוח בסביבות מבוססות Oracle ו JAVA
ליצירת קשר

מלםתים מובילה בישראל ביישום טכנולוגיות JAVA ו-JEE. החברה מספקת שירותי ייעוץ, הדרכה, פיתוח, ואינטגרציה ביישום טכנולוגיות JAVA בסביבות שונות ובהתאם לצורכי הלקוח. זאת תוך התמחות בכלים ובסביבות, כגון: Oracle, Weblogic, Websphere, JBoss ועוד מגוון רחב של פתרונות  Open Standardsוהקוד הפתוח, ובליווי צוות המונה מעל ל 70 מומחים.

מלםתים מבצעת יישום מערכות מבוססות  ERP מבוססות Oracle Applications והמבצעת שירותי פיתוח תוכנה בסביבת Oracle ופועלת בשוק התוכנה הישראלי, החברה מתמחה בפיתוח והטמעת מערכות מידע במגוון רחב של טכנולוגיות, פלטפורמות וסביבות עבודה. מלםתים זכתה להכרתה של Oracle כשותף זהב, והיא מהווה עבור לקוחותיה One Stop Shop לכל פתרונות המחשוב הארגוני.

פתרונות לניהול ושיתוף ידע
ליצירת קשר

חברת הבת מקיט מערכות הינה, החברה הוותיקה והמובילה בארץ  בתחום ה-PLM (Product Life Cycle Management) ונציגתה הבלעדית בארץ של Siemens PLM Software. באמצעותה מספקת מלםתים לשוק הישראלי ולתאגידים היצרניים פלטפורמה אינטגרטיבית של יישומי תוכנה המעצימים את יכולות הארגון לנהל את מחזור החיים של מוצריהם משלב הרעיון ועד סוף חיי המוצר. פתרונות ה-PLM החדשניים, בצירוף יישומים משלימים אותם מציעה מקיט, מספקים לחברות היצרניות ולשותפיהם העסקיים סביבת עבודה לכידה, משותפת ובטוחה של כלים ממוכנים המבוססים על טכנולוגיות חדשניות של שיתוף מידע, משאבים וידע. 

פתרונות תוכנה לתחום הביטוח
ליצירת קשר

חברת הבת קומטק עוסקת במתן פתרונות פיתוח תוכנה לחברות בארץ ובחו"ל, ובאמצעותה מציעה מלםתים את מוצר הדגל של החברה - "תפנית" (TIS – Total Insurance System), המשמש מזה שנים רבות כליבת המערכות האלמנטריות במרבית חברות הביטוח וסוכנויות הביטוח הגדולות בארץ, לניהול כל האספקטים הביטוחיים מקצה לקצה בכל שלבי מחזור החיים של מערכות הביטוח. כמו כן, מתמחה קומטק בטכנולוגיות מתקדמות, בהובלת פרויקטים חדשניים בתחומם ובאספקת שירותי כוח אדם של מומחים טכנולוגיים.

פתרונות BI ו DWH
ליצירת קשר

למלםתים התמחות בישום והטמעה של מערכות Business Intelligence ו Data Warehouse על מגוון רחב של פלטפורמות טכנולוגיות.
החברה מיישמת פרויקטים הנפרשים על  פני תחומים ורטיקאליים רבים ביניהם  מודלים אנליטיים לחיזוי, תיחקור וניתוח נתונים, מודלים לניהול פיננסי, ניהול סיכונים ומודלים למדידת האסטרטגיה והיעדים הארגוניים. (
KPI, BSC).

מרכז התמחות EIM
ליצירת קשר

 

 Enterprise Information Management הינו תחום המרכז את הטיפול בטכנולוגיות, בשיטות ובכלים המטפלים במידע ומאפשרים לארגון להסתמך על הנתונים והמידע בתהליך קבלת ההחלטות הניהוליות ולשפר את התהליכים והתוצאות העסקיות.  תחום ה EIM הינו תצרף של פעילויות וכלים משלימים, כגון: הגירת נתונים והסבות - ETL, מיזוג נתונים, MDM  - Master Data Management, הצגת תמונת מידע אחודה.

 

סל הפתרונות שמציעה קבוצת מלם בתחום זה כוללות ייעוץ, הקמה ויישום של פרויקטי Data Quality  בהתבסס על כ"א מיומן, כלי ניהול ומתודולוגית עבודה שלDCL  לביצוע מהלך של תחקור וטיוב נתונים ביעילות מרבית בהתבסס על יכולת וניסיון בפרויקטים מהגדולים במשק הישראלי.

לחברת Information Builder המיוצגת בארץ ע"י קבוצת מלםתים באמצעות חב' SRL,  סוויטת פתרונות הכוללים כלים בתחום ניהול הנתונים וביחד עם המתודולוגיות וכלי הניהול של DCL מוצע ללקוחות קבוצת מלםתים סל פתרונות מלא לתחום ה EIM

 

 

 

פתרונות למערכות תחבורה ציבורית
ליצירת קשר

מלםתים הינה מהמובילות בישראל בתחום מערכות תבוניות לתחבורה ציבורית ומספקת פתרונות בתחומים של מערכות כרטוס חכם, מערכות ניהול צי רכב, מערכות מידע לנוסעים, מערכות בקרת הסכם מפעיל ומערכות בקרה מטרופוליניות לניהול, ניתוח ותכנון תחבורה ציבורית.

 

צור קשר  |  מפת אתר  |  English Malam-Team   All rights reserved