מלם-תים
פרופיל הקבוצה

מלםתים, קבוצת שירותי ה-IT הגדולה והמובילה בישראל, מספקת מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה בתחום טכנולוגיות המידע, תוך עמידה בתקני איכות, שירות ומקצועיות בינלאומיים.
הקבוצה משלבת חדשנות וניסיון מוכח של עשרות שנים בהקמה, ביישום ובאינטגרציה של מערכות מידע, ולה למעלה מ- 3400 מומחים במגוון טכנולוגיות המידע, הפרוסים באתרי החברה והלקוחות ברחבי הארץ.

פתרונותיה המשולבים הייחודיים של מלםתים מיושמים על כל סוגי פלטפורמות החומרה, התוכנה, בסיסי הנתונים והתקשורת, כאשר כל אחת מיחידותיה העסקיות מתמחה בתחום ייחודי. שילוב התמחויות אלו לכדי פתרון אינטגרטיבי אחד תוך יכולת לספק את מלוא הפתרון מתוך מלםתים, הוא המעניק את הערך המוסף ללקוחות ומסייע להם ביצירת היתרון הטכנולוגי הנדרש לקידום עסקיהם.

כמו כן, למלםתים חברות בת המתמחות בטכנולוגיות ובפתרונות ייחודיים המשלימים את תחומי עיסוקה המרכזיים של הקבוצה. חברות אלו הן חלק בלתי נפרד מהמערך העסקי שלה ופועלות יחד עימה בסינרגיה מלאה המאפשרת מתן פתרונות כוללים ומקצועיים.

כחברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, מחויבת מלםתים למקצועיות, למצוינות ולשותפות אמיתית עם לקוחותיה ועם עובדיה.
.

מלםתים מקיימת שותפויות אסטרטגיות עם מיטב החברות הבינלאומיות בתחומן, ובהן:

  • SAP
  •  Oracle
  • Microsoft
  •  HP
  •  IBM
  •  Dell
  • EMC
  • CheckPoint  ועוד.  

בין לקוחות מלםתים מאות לקוחות מכל מגזרי המשק: התעשייה, המסחר והשירותים, הממשלה, הביטחון ומוסדות הציבור, הטלקום וההיי-טק, הבנקאות והפיננסים והיועצים.

 

 

 

פתרונות ושירותים

מיקור חוץ

 

פתרונות מיקור החוץ של מלםתים מעניקים ללקוחותיה את האפשרות ליהנות מפתרונות המחשוב וניהול התהליכים המתקדמים ביותר במגוון מסלולים גמיש לעבודה משותפת, הנע מניהול תהליך עד לקיחת אחריות מלאה על מערך ה IT של הלקוח. למלםתים  יכולת להתאים פתרון ייחודי העונה על דרישותיו וצורכיו הייחודיים של כל לקוח ולקוח.

 

 

תשתיות ואינטגרציה

מלםתים מספקת שירותים מקצה לקצה בתחום התשתיות והאינטגרציה, החל מהתקנת החומרה ורכש הרשיונות, דרך הטמעת התוכנות ועד לניהול המידע ובסיס הנתונים במקום אחד, מקצועי ומיומן. פתרונותיה של הקבוצה מביאים לחיסכון משמעותי במשאבים ובעלויות חוות השרתים ותשתיות הארגון תוך שמירה על תצורה אחידה בתוכנה ובחומרה.

 

תוכנה ויישומים

פתרונות התוכנה והיישומים שמציעה מלםתים מציגים בפני הארגונים אפשרויות לניהול חכם ומתקדם של המשאבים העומדים לרשותם. זאת באמצעות למידת הארגון, אפיון צורכיו ובניית ארכיטקטורת פתרון אופטימלית עבור הלקוח, משלב האפיון והתכנון, דרך היישום ועד להטמעה הסופית, כולל תמיכה במערכות קיימות.

 

 תקשורת נתונים ואבטחת מידע 

פתרונות תקשורת נתונים ואבטחת מידע של מלםתים מושתתים על מומחיות רבה בכל תחומי ה-IT, ומציעים לארגונים ליישם פתרונות תקשורת נתונים מקיפים ולבנות מערכות הגנה אמינות ומתקדמות.כמו כן, מספקת מלםתים מערכות שליטה ובקרה המבוססות על המוצרים המובילים בעולם ומאפשרות לארגון שליטה מלאה בשימוש במשאבי הארגון.

  

מערכות שכר ומשאבי אנוש

מלםתים משמשת כ-One Stop Shop לניהול מכלול ההון האנושי ומחזור חיי העובד בארגון, מגיוס ועד פרישה, כולל תמיכה מקיפה בלקוח במרכז שירות ארצי מתקדם. הקבוצה מציעה ללקוחותיה פתרון ייחודי לניהול ההון האנושי הבנוי ממערכת אחת, המאפשרת התאמה מרבית ללקוח בסביבה טכנולוגית חדשנית.

 

הדרכה ושירותים משלימים

פתרונות ההדרכה והשירותים המשלימים של מלםתים מציעים ללקוחות כתובת ארגונית אחת הפועלת להדרכת מערכות ממוחשבות ולהטמעתן, לפיתוח תוכנה לפרויקטים או לחלקי פרויקטים בכל הגדלים, להסבת מערכות לטכנולוגיות חדשות או לגירסאות מתקדמות, להשבחת ולתחזוקת מערכות קיימות ולבדיקות איכות.

כמו כן, מספקת מכללת מלםתים מגוון קורסים רחב במגוון טכנולוגיות אשר מיועדים ללקוח ספציפי או לקהל פתוח.

 

צור קשר  |  מפת אתר  |  English Malam-Team   All rights reserved